Witamy w naszej firmie!

„Czysta Przyszłość” to firma zajmująca się sprzedażą profesjonalnych środków chemicznych, sprzętu do utrzymania czystości oraz świadczeniem usług z zakresu sprzątania.

Nasza oferta skierowana jest do konsumentów, którzy cenią sobie skuteczność, dużą wydajność oraz najwyższą jakość produktów. Przy doborze środków kierowaliśmy się przede wszystkim zaspokojeniem potrzeb i oczekiwań naszych najbardziej wymagających klientów.

W związku z powyższym zawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą Solution Glockner, specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości beztenzydowych środków do utrzymania czystości."Bez tenzydów" oznacza, że środek neutralizuje zabrudzenia, a powierzchnia czyszczona pozostaje dłużej czysta, ponieważ nie tworzy się klejąca powłoka na wyczyszczonej powierzchni. Ta unikalna formuła sprawia, że nasze środki nie wytwarzają piany, redukując w ten sposób czas oraz koszty wykonywanych prac.

Dokładamy również wszelkich starań, aby nasze produkty znalazły zastosowanie w sytuacjach trudnych, wymagających indywidualnego, fachowego podejścia. Dlatego też nasz producent znaczną część pracy poświęca na tworzenie nowych, przyjaznych środowisku, innowacyjnych produktów. Starania te zostały dwukrotnie nagrodzone Europejską Nagrodą Innowacyjnych Produktów, w 2003r w Paryżu (Nanotechnologia) oraz w 2005r w Pulire w Veronie (Allergen-STOP).

Tradycja ta zobowiązuje nas też w przyszłości do stawiania sobie coraz większych wymagań w tworzeniu innowacyjnych, zgodnych z czasem i potrzebami, przyjaznych środowisku produktów.

W naszej ofercie posiadamy również bogaty asortyment sprzętu oraz urządzeń do utrzymania czystości takich jak: mopy, szmatki mikrofazowe, różnego rodzaju wózki, odkurzacze, itp.

W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół udzieli Państwu praktycznych porad w zakresie chemii oraz profesjonalnego sprzętu do utrzymania czystości.

Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu
Poszukujemy dystrybutorów profesjonalnej chemii niemieckiej Solution Glockner.
Oferujemy dogodne warunki współpracy.

Publikacje

  • Śledź Nas: