Nasze Usługi

Mycie okien, przeszkleń, fasad, elewacji.

System ten oparty jest na zasadzie czyszczenia za pomocą specjalnie odfiltrowanej, zdemineralizowanej wody pozbawionej związków chemicznych.

Dzięki temu powierzchnie pozbawione są plam i zacieków, a powstała w ten sposób antystatyczna powłoka skutecznie chroni fasadę przed wszelkiego rodzaju kurzem i brudem.

Dzięki specjalnym teleskopowym tyczkom wykonanym z włókna węglowego możemy pracować do wysokości 21 metrów z ziemi bez używania ciężkiego sprzętu takiego jak rusztowania i wysięgniki.

Pranie wykładzin dywanowych

W naszej ofercie znajduje się system SuperPad. Jest to uniwersalna metoda do gruntownego czyszczenia dywanów i wykładzin opatentowana i nagrodzona na międzynarodowych targach InterClean 2005 w Niemczech jako innowacja roku.

SuperPad składa się z podwójnie szytego tekstylnego talerza zbudowanego ze specjalnych faz materiału (krótka i długa). Talerze posiadają zdolność do wsysania wilgoci i plam. Spryskanie specjalnym płynem tylko wierzchniej części wykładziny gwarantuje, że po ok. 45min od zakończenia czyszczenia pomieszczenia są gotowe do użytku. Dzięki systemowi SuperPad w ciągu 1 godziny można wyczyścić 100m2 dywanów lub wykładzin.

Powłoki polimerowe.

Dzięki powłoce polimerowej grubości ok. 0,2mm powstaje na posadzce zabezpieczenie, które ma na celu przedłużenie żywotności podłogi oraz przywrócenie jej dawnego wyglądu. W trakcie eksploatacji podłogi przez dłuższy okres czasu powstają uszkodzenia powierzchni na skutek nanoszonych drobin piasku, pyłów i brudu które działają niczym papier ścierny. Powłoka polimerowa, którą zabezpieczana jest podłoga powoduje ścieranie się w pierwszej kolejności nałożonego polimeru podczas gdy posadzka zostaje nienaruszona. Zaklejone przez polimer pory podłogi nie pozwalają na przenikanie zanieczyszczeń do struktury podłogi. Nanoszone zanieczyszczenia pozostają na wierzchniej warstwie powłoki nie powodując szarzenia oraz matowienia posadzki. Powierzchnia uzyskuje wysoki połysk, trwały kolor oraz właściwości antypoślizgowe.

Zabezpieczenia budynków przed ptakami.

Obecnie nasza oferta składa się z pięciu modeli kolców, dwóch modeli siatek polietylenowych (piaskowych i czarnych) oraz ruchomych prętów. Nasza działalność obejmuje również montaż zabezpieczeń i inne prace wysokościowe. Oferta nasza skierowana jest do firm konserwatorskich, kościołów, spółdzielni i administracji mieszkaniowych, właścicieli kamienic oraz innych zainteresowanych osób.

Inne usługi.

Zajmujemy się również:
- doczyszczaniem po budowie,
- doczyszczaniem kostki brukowej,
- doczyszczaniem, impregnowaniem i polimeryzacją posadzek,
- kompleksowym sprzątaniem biur, obiektów, klatek schodowych, hal garażowych ,
- usuwaniem graffiti i zabezpieczaniem powierzchni przed graffiti.

  • Śledź Nas